Sastav reprezentacija u udičarenju za 2021. godinu

Kategorija: Udičarenje

04. 06. 2020.

Na 2. sjednici Izvršnog odbora održanoj 30. svibnja 2020. godine donesena je odluka da reprezentacije imenovane za 2020. godinu ostaju u istom sastavu za 2021. godinu, a u slučaju izostanka nekog reprezentativca, reprezentacija će se popuniti sa najbolje plasiranim sa ovogodišnjeg državnog  prvenstva (2020. godina) koji već nije u sastavu reprezentacije.

      U 16

  1. Marin Market     ŠRD „GLAVOČ“ Trstenik
  2. Teo Hajdaraj       ŠRD „KANTRIDA“ Rijeka
  3. Ivan Pribilović      ŠRU „PODLANICA“ Biograd
  4. Vito Ferara       ŠKRM “PIRKA” Tribunj
  5. Leon Bajčić      ŠRD “LOVRATA” Krk
  6. Stipan Barišić       ŠRD „PODLANICA“ Biograd

U 21 obala

  1. Luka Gredičak       ŠRD “ZUBATAC” Zadar
  2. Antonio Franić        ŠRD “ZUBATAC” Zadar
  3. Ivana Budisavljević       ŠRD “TUNERA” Jadranovo
  4. Marijo Milić    ŠRD “KOSTRENA” Kostrena
  5. Toni Linč      ŠRD “ULJANIK” Pula
  6. Frane Tomljenović       ŠRD „LOVRATA“ Krk

IZBORNIK: Dubravko Pejdo

U 21 brod

  1. Luka Gredičak          ŠRD “ZUBATAC” Zadar
  2. Frane Tomljenović       ŠRD „LOVRATA“ Krk
  3. Martin Ćurko           ŠRD “ZUBATAC” Zadar
  4. Antonio Smoković        DSRPA „GALEB“ Raša
  5. Luka Hajdaraj        ŠRD “KANTRIDA” Rijeka          
  6. Antonio Franić        ŠRD “ZUBATAC” Zadar

IZBORNIK: Pavle Kostić

   SENIORI brodica  

  1. Marko Sikirić          ŠRD „ZUBATAC“ Zadar
  2. David Pinezić        SRK „MEDUZA“ Rovinj
  3. Ivan Galzina          ŠRD „ZUBATAC“ Zadar
  4. David Bajlo            ŠRD „ZUBATAC“ Zadar
  5. Stefano Erman       ŠRD “RIBON “ Novigrad
  6. Siniša Budisavljević         ŠRD “TUNERA” Jadranovo

IZBORNIK: Matteo Jugovac

SENIORI obala  

  1. Nino Jukić       ŠRD „ZUBATAC“ Zadar
  2. Ivan Galzina        ŠRD „ZUBATAC“ Zadar
  3. Alen Bilić      SRK “MEDUZA” Rovinj
  4. Dubravko Pejdo         ŠRD „ZUBATAC“ Zadar
  5. David Pinezić       SRK “MEDUZA” Rovinj
  6. Vili Pilar      ŠRD „ZUBATAC“ Poreč

SENIORKE

  1. Marina Mavrinac Matulja SRD “ZUBATAC” Lovran
  2. Tea Radil      ŠRD „ZUBATAC“ Zadar
  3. Ardena Bajlo       ŠRD „ZUBATAC“ Zadar
  4. Ela Galzina            ŠRD „ZUBATAC“ Zadar
  5. Jagoda Razum          ŠRD “ULIGNA” Kukljica
  6. Estera Bajlo          ŠRD „ZUBATAC“ Zadar

IZBORNIK: Srećko Šobot

MASTERS +55

  1. Mladen Bajlo            ŠRD „ZUBATAC“ Zadar
  2. Tomo Strossmajer        ŠRD “MEDUZA” Rovinj
  3. Boris Abaza          ŠRK “ARBUN” Šibenik
  4. Osman Tabaković        KŠR “ULJANIK” Pula    
  5. Slobodan Naglić           ŠRD “ZUBATAC” Lovran
  6. Mihajlo Skandović              ŠRD “LUBEN” Rijeka                

IZBORNIK: Srećko Šobot

 


  • Galerija slika:

  • Nema slika galerije